Teraz mogę powiedzieć, że jest  wspaniale. Wiem, ze wszystko odnajdzie się jakoś w czasie, a ja spokojnie dam sobie z tym wszystkim radę. Jak by co to zawsze wiem, że mam oparcie i już wtedy jest lepiej. To najlepszy wrzesień jak dotąd. Czuję się taka radosna od soboty. Trochę opadły już te emocje, ale nadal jest dobrze. Splot ostatnich wydarzeń jest może dziwny, ale niesie za sobą więcej dobre niż złego ;). W końcu co nas nie zabije to nas wzmocni. Mam poczucie, że mogę wszystko, jednak pod słowem wszystko nie wszystko się znajduje ;P niektóre rzeczy głównie nie zależą ode mnie, wiec muszę zrobić tylko tyle ile mogę, resztę zostawić w spokoju ;). Nie ukrywam jednak tego, że dobrze byłoby mieć kogoś dobrego przy sobie. Trzeba żyć teraźniejszością - rada sprzed kilki minut. I chyba tylko to teraz zostało. 
Cieszę się z nadchodzących dni, bo każdy coś ze sobą  niesie. Może w końcu uda nam się wyjechać na ten plener w najbliższy weekend. 
W ciąż poszukuję butów!
Zmieniłam sobie włosy ;D
A tak w ogóle, to poza tym, że praktycznie wszystko się ta fajnie pozmieniało to nawet jeśli jest mi troszeczkę smutno, albo przykro to nawet łzy które  delikatnie napływają do oczu nie są takie ciężkie i gorzkie, a przynoszą więcej ulgi niż bólu. 


 Jestem osobą, którą chciałam być. Robię to, co lubię, otaczają mnie ludzie, których kocham. To sprawia, że gdy patrzę w lustro, widzę siebie. 
Name:

Komentarze: