Szmat czasu minął odkąd po raz ostatni tu pisałam, choć zaglądałam tu od czasu do czasu bo przy okazji przejrzałam zdjęcia i powspominałam sobie jak było. Czas do tego wrócić bo bardzo to lubię i nie wiem jak udało mi się zrobić taką długą przerwę. 
Dużo zdążyło wydarzyć się przez ten czas. Rzeczy mniej lub bardziej spodziewane i czy były one przyjemne czy też nie doprowadziły jednak do tego, że jest dobrze :). 
Trzy miesiące - październik, listopad i grudzień. 
Przez ten czas przewinęło się kilka imprez i tych lepszych i gorszych - głównie w skutkach. Nastała tradycja piątków. Świetna sprawa! Ale to już jest tajemnica ;).  Był półmetek. Mam świetną klasę, ludzie, z którymi można się naprawdę zabójczo bawić :D ale takich ludzi jest więcej... np sylwester, który zamknął cały ten uporczywy 2010 rok który zaczął się fatalnie ale świetnie skończył, wybawiłam się :) Po drodze było wiele wypadków. Do tego wszystkiego jeszcze szkoła. Niezły kocioł. Ostatnio jak rozmawiałam po dłuższej przerwie z ludźmi których dość dobrze znam uświadomiłam jak wiele się zmieniło we mnie, w tych osobach, w otoczeniu może też. I w najśmielszych snach mi się nie śniło, że może to przybrać taki kształt. Bo to idzie trochę w odwrotnym kierunku niż powinno, mijamy się z osobami które były gdzieś na ważnym miejscu w naszych sercach, miejscu przyjaciela i nadal są ale to nie to samo. To jest głupie.  To jest chyba jedyna z niewielu rzeczy, której nigdy nie zrozumiem, człowiek jest dziwny i nigdy go się nie rozgryzie. Nie ma znaczenia czy jest to kobieta czy mężczyzna. koniec tych dyrdymałów.
Teraz zażerają mnie nudy bo od poniedziałku siedzę w domu, bo jestem chora. Człowiek nie ma co robić, kontakt z kimkolwiek jest ograniczony, bo jedyne co to mogę pogadać z koleżankami jak jestem w szkole, a tak zostaje mi tylko Asia i dzięki Bogu, że ją mam. Poza tym chorowanie nie jest takie uciążliwe.
Każdy zawsze za czymś czeka, było do świąt, teraz pewnie do ferii zimowych ale ja czekam teraz na maj. Lubię każdą porę roku, ale znudził mi się już śnieg, tym bardziej że teraz leje deszcz i jest odwilż, więc ja chcę maj :D mój ulubiony miesiąc :). 


przeznaczenie? chyba tylko tak można to wszystko wytłumaczyć ♥
Name:

Komentarze: