Autor

Możesz w tym miejscu dodać jakieś informacje o sobie, albo użyć jako dodatkowe miejce na linki ;)

2020
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010

Link :: 12.01.2011 :: 19:50
C
ierpię chyba na ciężką przypadłość Leniwca Pospoliwca ale dzielnie z tym walczę, choć czynniki zewnętrzne skutecznie mi to uniemożliwiają. Jeszcze tylko dwa dni i znów dwa tygodnie słodkiego lenistwa. I na pewno tym razem nie obędzie się bez obietnic typu ile to ja nie zrobię mając tyle czasu wolnego. Jasne... i tak będzie jak zawsze, że ewentualne prace domowe będę robić późnym wieczorem w niedziele przed pójściem do szkoły. Proszę! nie tym razem, będę ze sobą walczyć :D Później urodzinki. Kiedyś może inaczej sobie je wyobrażałam, ale będzie jak będzie i zapewne znów się zaskoczę. Najlepsze jest to, że kilka lat wstecz to wyobrażałam sobie nie wiadomo co, że moje życie całkiem inaczej będzie wyglądać, bo już będę miała przecież osiemnaście lat. Mały człowiek jest naiwny. Tym bardziej, że nie wszystko zależy od nas samych ;) 
Jestem dziwna, poszłam wybrać sobie lakier do paznokci i tym sposobem nie zdążyłam na autobus, widziałam jak odjeżdżał, ale kiedy dobiegłam pojechał. Zamiast mnie to rozzłościć, to mnie to zaczęło bawić, możliwe, że przez to, że całą drogę śmiałyśmy się z Magdą jak głupie. Uwielbiam te napady głupawki. Ale w tym, ze uciekł mi autobus nie było nic zabawnego, bo nawet nie mogłam zadzwonić do taty bo mi się telefon rozładował, więc pozostał mi albo powrót na nogach, albo czekać na dużo późniejszy autobus. Dobrze, że przypomniałam sobie, że niedaleko pracuje mąż mojej kuzynki i mogłam skorzystać z jego telefonu. Przynajmniej miałam pretekst by odwiedzić go w nowej pracy, lubię takie obroty sytuacji bo nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) 
Chwilę temu skończyłam oglądać "Wciąż ją kocham". Świetny film, ale książka chyba jeszcze lepsza! Chociaż... Channing Tatum ♥   Mimo wszystko książki Sparks'a są rewelacyjne i przy każdej się rozklejam, nic nie mogę na to poradzić. 
Ciekawi mnie to, co będzie dalej, ale to chyba nie tylko mnie. 


Komentuj (0)Szablon wykonała Effy, pobrano z szablony.blogowicz.info
Wspierane przez: Blog & dodatki na bloga.
Grafika: Weheartit