Autor

Możesz w tym miejscu dodać jakieś informacje o sobie, albo użyć jako dodatkowe miejce na linki ;)

2020
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010

Link :: 31.01.2011 :: 21:07


Teraz, kiedy wracałam do domu po zmroku, zobaczyłam jak to wszystko pięknie wygląda. Wystarczyło, że zrobiło się ciemno i zrobiło się jakby piękniej. Te drzewa idealnie oprószone śniegiem bajecznie wyglądają w blasku latarni. Zima jak zima, ale takie momenty uwielbiam
Eh... i co? zostało mi kilka dni 'niewinności' Nie powiem żeby mi te wszystkie lata uciekły bo są we mnie i rzeczy które warte są zapamiętania chowam głęboko w sercu, choć nadal są takie, których staram się pozbyć, ale na szczęście jest ich mało :) Dzisiaj kiedy rozdałam resztę zaproszeń poczułam ten klimacik, namiastkę tego co czeka mnie w sobotę. Wiem, że to będzie najlepszy dzień :D ! a teraz byle do piątku, a sobota niech trwa!
Chociaż jest rzecz która nie daje mi spokoju od wczoraj. To przykre, kiedy człowiek w swoich zmianach mija się z człowiekiem, który również się zmienia tylko on właśnie idzie w przeciwnym kierunku niż my. To jest przykre kiedy widzę jakby te wszystkie lata, fajne chwile płonęły i mieniały się w popiół. Mam jedyną nadzieję na to, że jeśli przyjaźń jest prawdziwa i trwała to nie ma problemu z odrodzeniem, jak feniks z popiołów. Oby. 

Więc ja z tym wszystkim mknę do przodu! 
a teraz tylko powtórzę jeszcze raz angielski na jutro i spać, bo sfiksuję ;p

Komentuj (0)



Szablon wykonała Effy, pobrano z szablony.blogowicz.info
Wspierane przez: Blog & dodatki na bloga.
Grafika: Weheartit