Spokojna sobota, spokojny czas. 
Jak tak siedzę w domu, sama w tym moim pokoiku, to ma tyle rzeczy do opowiedzenia komuś. W głowie układam sobie miliony scenariuszy, a i tak jeśli jest okazja to "wychodzi" ze mnie ich jedna setna. Reszta jest po prostu zapomniana, albo traci po prostu sens w danej chwili. Też tak masz?
Dziś jest tak delikatnie, dawno nie zdarzyła mi się taka sobota. Bez zgrzytów, bez żalu, bez smutków. Całkiem spokojny przebieg dnia. Nie ma się czym zachwycać jeśli ktoś patrzy na to z boku, ale ja widzę w tam taki mały sukces. Z takich nudnych, "dziwnych" dni się cieszę. Mimo wszystko w moim życiu jest za dużo ograniczeń, a większość z nich stwarzam sobie sama. 
Jednak mogę robić wszystko, a syndromu ukrytych kosztów jeszcze się nie pozbyłam... ;)

Powrót do przeszłości.
Kupiłam to o czym od dawna marzyła! W końcu mam swoje retro radio na wyłączność, które ma dosłownie wszystko. Głównie spodobało mi się w nim to, że jest nowe a ma taki fajny stary wygląd i oczywiście ma  gramofon :D Dzisiaj ciocia przywiozła mi stare winylowe płyty. To wspaniałe uczucie kiedy możesz patrzeć jak ta płyta się tam kręci i wydobywa się z niej cudowny dźwięk. Mogłam sobie posłuchać z takich zabytkowych płyt Niemena, Maryli Rodowicz, Kory i Elvisa ;) Oczywiście nie obyło się bez odkurzania przebojów mojej siostry i wspominanie jej "młodości". powyciągała płyty CD z dziwnymi składankami hip-hopu  i techna, kasety też są. To było zaledwie 10 - 8 lat temu a ile się pozmieniało... w życiu, muzyce i technice. Muzyka jest jednym z najlepszych przywoływaczy wspomnień. Ciekawi mnie czy ja ja też słuchając muzyki będę miała w głowie tyle wspomnień... bo patrząc na te dni to boję się, że nie. 

Pytania na nadchodzący tydzień:
♥ czy dam sobie rade w tym tygodniu?
♥ jaka będzie następna sobota?
♥ czy powiem kiedyś komuś RAWR i sama to od niego usłyszę? 

Przeczytałeś wszystko? 
- to dziękuję, bo własnie nie miałam komu opowiedzieć, więc napisałam
Name:

Komentarze:

07.03.2011, 21:11 :: 217.113.139.43
N.
słodki jest ten dnozaurek :)
pozdrawiam, monreve.ownlog.com