Tak, dziś to jeden  z tych dni, które nie są dobre. Od rana nic mi się nie chciało byłam ospała choć wstałam wypoczęta. Jestem nienormalne bo znów zrobiłam awanturę o nic, o nie tak zalaną kawę. Naprawdę, czasami mi odbija ;) Dzisiaj jest dzień czarnych myśli. 
Pogoda przepiękna, już na prawdę nie mogę się doczekać wiosny! Tak bardzo chcę mieć już koniec kwietnia i maj! Tak, teraz tęsknie najbardziej za tym wspaniałym powietrzem, gorącym słońcem, które znów wzbogaci mnie o kilka piegów, za kwiatami, małym letnim deszczykiem może troszeczkę też. To już chyba wszystkie najważniejsze tęsknoty :)
Tydzień temu były ostatki. W końcu wyrwałam się spod klosza mamy na normalną imprezę. No powiem, że... fajnie było! Myślę, że ta na pewno nie była ostatnia, ale muszę zadbać by kolejna nie była 'aż' taka :) 
No dobrze, ostatki tydzień temu, impreza udana, a tym samym cały weekend, ale przyszedł kolejny i znów zdana sama na siebie, a nie mam ochoty pchać się gdzieś niepotrzebnie z buciorami, poza tym nie mam żadnego pomysłu. Chociaż... pomysł to ja na siebie miałam ostatnio i to poważny, nawet jak by tak spojrzeć z drugiej strony to ich jest kilka. Otóż chciałam zmienić parę rzeczy. Zadbać o kondycję  i zmienić dietę a tym samym zrzucić kilka kilogramów - pomysł fajny ale działał tylko kilka dni, systematyczna nauka - haha, totalna klapa, unormowany sen - jedyne z czym sobie jak na razie radzę :) cienki ze mnie baton. Jestem baaardzo słabo zdyscyplinowana i brak silnej woli. Ale módlcie się za mnie, metodą małych kroczków może dam radę. 
Z koleżanką zrobiłyśmy sobie postanowienie na Wielki Post, że nie będziemy przeklinać. Udaje mi się, że te słowa ze mnie już nie wyskakują, ale myśli strasznie ciężko opanować. 
Muszę przestać mieć wieczne wyrzuty sumienia. 
dobranoc ♥

Name:

Komentarze: